MŁODZIEŻ W INTERNECIE <br>ZAGROŻENIE UZALEŻNIENIEM <br> Podręcznik do kwestionariusza MAWI

Autor:
Grażyna WĄSOWICZ
Małgorzata STYŚKO-KUNKOWSKA

ISBN: 978-83-7383-756-0

Miejsce wydania: Warszawa

Rok wydania: 2015

Liczba stron: 190

Uwagi: wydanie pierwsze

Oprawa: miękka

Format: A-5

MŁODZIEŻ W INTERNECIE
ZAGROŻENIE UZALEŻNIENIEM
Podręcznik do kwestionariusza MAWI

Przepraszamy, chwilowo brak na półce!

Czy młodzież bywa uzależniona od hazardu w Internecie?
Czy wspólne spędzanie czasu z dziećmi w Interneciezwiększa prawdopodobieństwo ich uzależnienia?
Czy młodzież ucieka do sieci w poszukiwaniukomfortu psychicznego?

To tylko nieliczne z pytań, na które Czytelnik znajdzie odpowiedzi w tej książce. Zawiera ona prezentację wyników badań naukowych nad uzależnieniem młodzieży od gier internetowych, e-hazardu i zakupów w sieci. W książce przedstawiono także kwestionariusz do diagnozy zagrożenia uzależnieniem od Internetu, bardzo przydatny pedagogom i psychologom szkolnym oraz naukowcom zainteresowanym badaniami zachowań młodzieży.

Grażyna Wąsowicz - dr hab., adiunkt na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, współpracownik Instytutu Studiów Społecznych UW. Psycholog ekonomiczny specjalizujący się w badaniach kompetencji finansowych oraz zachowań konsumenckich. Autorka książek Psychologia finansowa i Postawy wobec pieniędzy oraz artykułów naukowych i popularnonaukowych.
Małgorzata Styśko-Kunkowska - dr, adiunkt na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Psycholog społeczny, wykładowca, praktyk oraz autorka publikacji naukowych i dydaktycznych, m.in. na temat postaw konsumenckich, badań jakościowych i warsztatów psychoedukacyjnych. Licencjonowany trener warsztatu Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Pliki do pobrania:
nakład wyczerpany

30 innych produktów w tej samej kategorii: