Szanowni Państwo,

Procedura zakupów w naszej internetowej księgarni jest prosta i bardzo podobna jak w innych dużych księgarniach tego typu. Stosowany do płatności system Płatnik gwarantuje pełne bezpieczeństwo obrotu. 

Zamówione książki otrzymają państwo za pośrednictwem poczty kurierskiej. Wysyłamy w ciągu 3 dni roboczych.

Na stronach mogą być tytuły z adnotacją nakład wyczerpany. Zazwyczaj w wydawnictwie dostępne są pojedyncze egzemplarze takich książek, ale proszę nie zamawiać ich automatycznie, a jedynie odrębnym e-mailem. Poinformujemy w ciągu 24 godzin czy istnieje możliwość realizacji zamówienia.

Czasopisma mogą Państwo zakupić w formie elektronicznej (pliki pdf): zarówno cały numer konkretnego tytułu, jak i poszczególne artykuły.
UWAGA! W przypadku jeżeli nie otrzymają Państwo maila z zakupem, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM w Państwa skrzynce.

Biblioteki krajowe traktujemy w sposób uprzywilejowany. Płatność przelewem po otrzymaniu zamówionych książek wraz z fakturą. 

P
rzy zakupach powyżej 1000 złotych wszyscy klienci mają możliwość indywidualnego negocjowania rabatu. 

Wszelkie zapytania prosimy przesyłać pocztą elektroniczną na nasz adres info@scholar.com.pl.

W przypadkach zamówień budzących nasze wątpliwości stosujemy dodatkowe procedury sprawdzania wiarygodności zamówienia i zastrzegamy możliwość odmowy jego realizacji.

OPŁATY POCZTOWE (CENY Z VAT)

  • kurier (TYLKO dla przedpłat) 16,00 zł

  • kurier za granicę (TYLKO dla przedpłat) po uzgodnieniu mailowym/telefonicznym

  • PDFy bez dodatkowych opłat (tylko payU, wówczas przysyłamy link do publikacji), ale możliwa jest również inna forma płatności (po telefonicznej konsultacji z wydawnictwem)

Realizowanie opłat tak za przesyłkę, jak i książki zależy od wybranej opcji (przelew indywidualny, payU, karta kredytowa, gotówka etc.) i pokazuje się na stronie wówczas, gdy zamówienie jest finalizowane.

 

W razie jakichkolwiek trudności prosimy o kontakt telefoniczny.