Obniżka! BANKOWOŚĆ ELEKTRONICZNA <br>Studium prawne

Autor:
Barbara BAJOR

ISBN: 978-83-7383-528-3

Miejsce wydania: Warszawa

Rok wydania: 2011

Liczba stron: 374

Uwagi: wydanie pierwsze

Oprawa: miękka

Format: B-5

BANKOWOŚĆ ELEKTRONICZNA
Studium prawne

Książka dostępna także w formie elektronicznej, np. na:
http://www.ibuk.pl/fiszka/89686/bankowosc-elektroniczna-studium-prawne.html
http://www.zinamon.pl/artykul/barbara-bajor/Bankowosc-elektroniczna-studium-prawne,D872F5D5EB

Ogólna wiedza o świecie kart płatniczych, o bankach działających w przestrzeni wirtualnej, bankomatach i o innych usługach finansowych świadczonych kanałami elektronicznymi jest współczesnemu człowiekowi absolutnie niezbędna do normalnego funkcjonowania. Deficyty w tej sferze wykluczają ludzi ze społeczeństwa bardziej niż niepełnosprawność fizyczna.
Barbara Bajor swą monografię poświęciła prawnym aspektom szeroko ujętej bankowości elektronicznej. Autorka stara się wyjaśnić i przybliżyć prawną istotę usług bankowych świadczonych drogą elektroniczną oraz omówić legislacyjne środki ochrony klientów banków.
Książka jest adresowana do środowisk, które zawodowo zajmują się usługami finansowymi, edukacją ekonomiczną społeczeństwa oraz ochroną interesów konsumentów.
BARBARA BAJOR - doktor nauk prawnych, adiunkt w Zakładzie Polskiego i Europejskiego Prawa Prywatnego Instytutu Nauk Prawnych PAN, wykładowca w Europejskiej Wyższej Szkole Prawa i Administracji w Warszawie; autorka publikacji z zakresu prawa cywilnego, prawa handlowego i prawa bankowego.

Pliki do pobrania:

Ten produkt nie występuje już w magazynie

36,90 zł

-10%

41,00 zł

30 innych produktów w tej samej kategorii: