Reduced price! DROGI KARIERY <br>Jak wspomagać rozwój zawodowy dzieci i młodzieży

Author:
Teresa CHIRKOWSKA-SMOLAK
Aleksander HAUZIŃSKI
Marcin ŁACIAK

ISBN: 978-83-7383-567-2

Place of publication: Warszawa

Year of publication: 2011

Number of pages: 146

Format: B-5

DROGI KARIERY
Jak wspomagać rozwój zawodowy dzieci i młodzieży

Książka dostępna także w wersji elektronicznej, np. na:
http://www.ibuk.pl/fiszka/108247/drogi-kariery-jak-wspomagac-rozwoj-zawodowy-dzieci-i-mlodziezy.html
http://www.zinamon.pl/artykul/Aleksander-Hauzinski-Marcin-Laciak-Teresa-Chirkowska-Smolak/Drogi-kariery-Jak-wspomagac-rozwoj-zawodowy-dzieci-i-mlodziezy,FB58770AEB


Książka wpisuje się znacząco w nurt dyskusji nad teoretycznymi, empirycznymi i praktycznymi problemami rozwoju zawodowego dzieci i młodzieży. Oprócz rzetelnego warsztatu i realistycznego podejścia widać w niej wyraźnie piętno osobistych przemyśleń autorów oraz poszukiwań nowego spojrzenia na pozornie dość dobrze znane kwestie. Dzięki temu publikacja przedstawia oryginalne ujęcie poruszanych tematów, a jednocześnie pokazuje w przystępny sposób zagadnienia, które w większości są intuicyjnie znane, wyczuwane lub bliskie.
Na polskim rynku wydawniczym oraz wśród polskich opracowań naukowych jest stosunkowo mało prac, które w tak szerokim zakresie obejmowałyby psychologiczne problemy wspomagania rozwoju zawodowego dzieci i młodzieży. Jestem przekonany, że książka znajdzie odpowiedni odzew w szerokich kręgach Czytelników.
prof. dr hab. Augustyn Bańka
Dr Teresa Chirkowska-Smolak, dr Aleksander Hauziński i mgr Marcin Łaciak są pracownikami Zakładu Psychologii Pracy i Organizacji w Instytucie Psychologii UAM w Poznaniu. W centrum ich naukowych zainteresowań znajduje się funkcjonowanie człowieka w pracy i zagadnienia dotyczące doradztwa karier. Mają również bogate doświadczenie praktyczne związane z jednej strony z doradztwem zawodowym dla młodzieży i osób dorosłych szukających pracy, a z drugiej strony z doradztwem personalnym i organizacyjnym dla przedsiębiorstw zainteresowanych trafną diagnozą kompetencji kandydatów do pracy i pracowników. Od wielu lat wspierają doradców zawodowych i nauczycieli, prowadząc zajęcia na studiach podyplomowych z doradztwa zawodowego i personalnego.

Download:

This product is no longer in stock

21,60 zł

-10%

24,00 zł

30 other products in the same category: