Reduced price! ORGANIZACJA POMOCY SPOŁECZNEJ <br>w Polsce 1918–2018 <br> Podręcznik akademicki

Author:
Mikołaj BRENK
Krzysztof CHACZKO
Rafał PLĄSEK

ISBN: 978-83-7383-980-9

Place of publication: Warszawa

Year of publication: 2018

Number of pages: 194

Format: B-5

ORGANIZACJA POMOCY SPOŁECZNEJ
w Polsce 1918–2018
Podręcznik akademicki

Mikołaj Brenk, Krzysztof Chaczko, Rafał Pląsek

Przepraszamy, chwilowo brak na półce!

Unikatowość prezentowanej książki na polskim rynku wydawniczym może stanowić zachętę i zaproszenie do lektury dla tych, którym bliska jest problematyka opieki i pomocy społecznej, pracy socjalnej, a także osób znajdujących się w sytuacji wymagającej pomocy oraz wsparcia.
z recenzji dr hab. Katarzyny Ornackiej

Autorom udała się rzecz bardzo rzadko spotykana - napisali podręcznik, który poza wartościami użytecznymi w dydaktyce zawiera pasjonującą opowieść o tym, jak państwo polskie organizowało pomoc osobom najsłabszym społecznie. Trudno obok tej książki przejść obojętnie.
z recenzji dr. hab. Norberta G. Pikuły, prof. UP

Mikołaj Brenk - dr nauk humanistycznych w zakresie pedagogiki. Adiunkt na Wydziale Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Swoje badania poświęca dziejom pomocy społecznej w minionym stuleciu, szczególnie problemom społecznym okresu Polski Ludowej.

Krzysztof Chaczko - dr nauk humanistycznych w zakresie nauk o polityce. Adiunkt oraz zastępca dyrektora Instytutu Pracy Socjalnej Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Oprócz problematyki funkcjonowania pomocy społecznej przedmiotem jego badań jest też rozwój państwa bezpieczeństwa socjalnego w Izraelu i w Polsce.

Rafał Pląsek - asystent w Instytucie Studiów Politycznych Polskiej Akademii Nauk. Jego zainteresowania badawcze koncentrują się wokół zagadnień związanych z polityką społeczną (w szczególności dotyczących pomocy społecznej) oraz socjologią edukacji.

Download:

28,80 zł

-10%

32,00 zł

30 other products in the same category: